Jak poznat dobrého dodavatele vestavných skříní?

Znakem každé dobré firmy vyrábějící vestavné skříně je maximální péče o zákazníky. Kdyby ji neposkytovali, těžko se dopracují k nějakým ziskům. 

Poradenství s výběrem vestavné skříně

Pokud firmu kontaktujete, měla by vám jako potencionálnímu zákazníkovi ve všem vyjít vstříc, zodpovědět veškeré vaše dotazy. Ptejte se na dobu dodání, jak probíhá zadání zakázky od začátku do konce a zkrátka vše co vás napadne. Vstřícnost a ochota je obvykle prvním znakem, který vám prozradí, zda jde o solidní firmu. 

Důležitým měřítkem je také profesionalita zaměstnanců. Seriózní zaměstnavatel své zaměstnance důkladně proškolí tak, aby se z nich stali specialisté v oboru vestavných skříní a mohli vždy a správně poradit zákazníkům.

Web mnoho prozradí

Podle webových stránek společnosti dodávající vestavné skříně se dá poznat mnoho. Podívejte se, co by web měl obsahovat (základní informace) a co obsahují některé weby dodavatelů (ostatní).

Základní informace

Webové stránky společnosti by měly být přehledné, a měli byste na nich pohodlně  najít vše potřebné. 

Samozřejmostí jsou kontaktní informace umístěné na viditelném místě tak, abyste mohli bez problémů zavolat nebo napsat mail, a zeptat se, na co potřebujete. 

Také by rozhodně neměly chybět reference, tedy fotografie již zhotovených zakázek, i s případným popisem. Ten ale není nutností.

Ostatní informace a možnosti

Někteří výrobci na svých webech nabízejí kalkulátor přibližné ceny. Zadáte požadovaný materiál, přibližné rozměry, a web vám spočítá, kolik přibližně by asi vaše vestavná skříň stála. 

Vzorová kalkulace je také oblíbenou součástí mnoha webů. Jde o sekci, kde jsou nafocené již realizované vestavné skříně i s uvedenými rozměry. U nich je uvedena cena, za kterou byly dodány. Vám jako zákazníkovi to umožní udělat si představu, kolik bude stát vestavná skříň pro vás.